EGLO BAYA Állólámpa bronz R7S-118MM-G9-ECO 85974
Álló 1x300W R7s+1x40W G9 bronz Baya
 width=60
 width=60
Teljesítmény[W]
263
Foglalat
R7s halogén (soffita 78 v. 118mm)
IP védelem
IP20
Szín
bronz
Technológia
halogén
Tápfeszültség
230V
Garancia
2 év
Nincs raktáron, rendelésre
Online ár
14 napos visszavásárlási garancia!
Több, mint 30 éves magyar vállalkozás!
Hívd szakértő kollégáinkat a +36-30/995-0633 számon!
Részletek
Frekvencia: 50/60Hz
Érintésvédelem: I. Földelt
Kapcsolóval ellátva: Tekerőgomb
Stílus: EGLO
Méret: hosszúság: 440mm, magasság: 1800mm,