LED Szalag tápegység 5A 60W IP20 kimenet: 12VDC bemenet: 230V nyitott LLT5A60WF
tápegység 5A 60W IP20 kimenet:12VDC, bemenet:230V nyitott, sorkapcsos
Vásárold meg most extra kedvező online áron LED Szalag tápegység 5A 60W IP20 kimenet: 12VDC bemenet: 230V nyitott LLT5A60WF termékünket és válogass további több ezer termékünk közül az ország egyik legnagyobb választékából. Ne feledd, ha még nem iratkoztál fel hírlevelünkre, még vásárlás előtt tedd meg, hogy még kedvezőbb áron juthass hozzá LED Szalag tápegység 5A 60W IP20 kimenet: 12VDC bemenet: 230V nyitott LLT5A60WF termékünkhöz!
Teljesítmény[W]
60
IP védelem
IP20
Tápfeszültség
kimenet 12V - bemenet 230V
Nincs raktáron
14 napos visszavásárlási garancia!
Több, mint 30 éves magyar vállalkozás!
Hívd szakértő kollégáinkat a +36-30/995-0633 számon!
Részletek
IP védelem: IP20
Teljesítmény: 60W
Feszültség: be: 230V - ki: 12V DC